Dell R410 64 GB SAS

Düzenli aralıklarla güncellenen konfigürasyonlarla sunucularımız en üst kapasitede hizmetinizdedir. Yapılan işlemler ile her an müşterilerimizin sorunsuz hizmet almasını hedeflenmektedir.
İŞLEMCİ
2x Intel Xeon x5675 24 Core
RAM
64 GB ECC Ram
DİSK
300 GB 15k SAS
PORT
100 MBit Bağlantı (Telekom)
IP ADRESİ
5 Adet IP /29
HAT
Paylaşımsız Hat
Trafik
Sınırsız Aylık Trafik
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux ( Windows İşletim Sistemi Opsiyoneldir. )
  • Sabit Fiyat Garantisi
  • 7/24 Destek
  • Anında Parça Garantisi

STOK Durumu

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Süper barındırmada alacağınız hat karşılığı sunucu barındırabilirsiniz bu hizmet diğer barındırmalardan farklı olan yanı her koyacağınız sunucu için sadece ödemeniz gereken bedel enerji yani ek elektrik bedelidir.

Barındırabileceğiniz sunucu modeli Rack yada Tower kasa şeklinde olmalıdır Tower ATX kasaların max yüksekliği 42 cm geçmemesi gereklidir, ve her enerji girişi için ek bedel ödemeniz gerekir. İsterseniz kendi Kabinetinizi de oluşturabilirsiniz. 42U Şeklinde sunulmaktadır.Satın alacağınız her 10mbit hat karşılığı 1 adet sunucu barındırabilirsiniz. Örneğin Toplamda 100 mbit hat aldınız barındırılacak sunucu sayısı max 10 adet'e kadar sınırlıdır.

Fiyatları daha detaylı görmek için Satın Al tıklayarak görebilirsiniz.işletim sistemi ve panel fiyatları için mail atabilirsiniz satis@ttnetdc.com yada 0 224 255 50 50 numaralı telefonlardan yardım alabilirsiniz. Çoklu sunucu barındırma hizmetleri için satış departmanımızla iletişime geçiniz.

KVM Özelliği İle Sunucunuz Yanınızda!

Herhangi bir sorunda nerede olursanız olun, talebinizle sunucunuza takılan veya sunucu donanımında standart olan KVM cihazını kullanarak cihazınızın ekranına erişebilir ve müdahale edebilirsiniz.

En Yeni ve Üstün İntel İşlemciler

Düzenli aralıklarla güncellenen konfigürasyonlarla sunucularımız en üst kapasitede hizmetinizdedir. Yapılan işlemler ile her an müşterilerimizin sorunsuz hizmet almasını hedeflenmektedir.

SAS ve NSAS Diskler

Yüksek kapasiteli, güvenli ve hızlı diskleri kullandığımız sunucularımızda disklerde herhangi bir sorun olsa bile RAID teknolojisi sayeseinde sitelerinizde kapanma yaşanmaz.

Yüksek Yedek Kapasitesi

Web siteleriniz haftanın hergünü yedeklenmektedir. Herhangi bir sorunda kayıpsız olarak yedeklerinize dönülebilmektedir. Ayrıca yedek sistemi aylık olarakta yedek almaktadır.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7/ 24 çözüm odaklı destek sistemimizle her an yanınızdayız. Oluşturacağınız destek talepleri en kısa zamanda cevaplanmaktadır.

BİZDEN HABERLER

MÜŞTERİ YORUMLARI

Güçlü Partner Markalar

Size daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek için güçlü markalarla ortaklık ve partnerlik yapmaktayız.