Otomatik Sunucu Reset Sistemi

Sistemimizde otomatik reset sistemi aktiftir bu işlemler için veri merkezinde bekleyen personelimiz sizlerin reset taleplerini en kısa sürede yapmak için konumlandırılmış durumda sunucunuza reset atabilmek için yapmanız gereken ttnetdc.com giriş yaparak Sunucular / Hizmetler  sayfasında Detayları Görüntüle Tıklayarak Sunucu ... Devamını Oku »

22nd Jul 2013
Kredi kartı ile alışveriş aktif

Garanti bankası 3DSecure Güvenli ödeme sistemi aktiftir.

4th Aug 2012
Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesinde çalışacak personel alınacaktır başvurularınızı hakan(at)ttnetdc.com adresine yapmanızı rica ederim. Alaınacak birimler1) Destek personeli 1) PHP ve Mysql Uzmanı 1) Arge araştırma yoneticisi Teknoloji uzmanı Şartlar+ Konusuda deneyimli olması+ ingizlice bilmesi+ Bursa'da yaşaması+ Düzenli çalışan ... Devamını Oku »

2nd Apr 2012
Plesk panel guvenlik açığı

Plesk Kontrol Panel kullanıyorsanız acil olarak bir güncelleme yapmanız gerekiyor. Bu güncellemeyi yapmaz iseniz sunucunuzda büyük bir güvenlik açığı oluşacaktır. Güvenlik açığına maruz kalmamak için acilen agent.php dosyasını çalışmaz hale getirmek için isimlerini ve uzantılarını değiştiriniz. Linux Sunucularda ... Devamını Oku »

5th Mar 2012
Trafik Limitli barındırma hizmetimiz başlamıştır

Trafik Limitli barındırma hizmetimiz başlamıştır
Co-Location hizmetinde trafik limitli hizmetimiz başlamıştır

Limitsiz Barındırma Sayfamız

17th Feb 2011